צאט
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

למינייט

 
אסתטיקה ומראה של השיניים משפיע רבות על המראה הכללי ולא לחינם מתואר ערכו של חיוך בריא החושף שיניים צחורות כלא יסולא בפז.
לצד טיפולי השיניים המתקדמים הרבים המוצעים על ידי מרפאות השיניים הפרטיות, ומיועדות בעיקרן לשיקום ושימור בריאות הפה והשיניים, קיים ביקוש ממשי גם לפתרונות אסתטיים בלבד, בניהם סוגים שונים של הלבנות שיניים וציפויים המסייעים בשמירה על השן וביצירת מראה בריא ויפה.
 

מהו למינייט?

 
ציפוי שיניים למינייט הוא ציפוי חרסינה איכותי בעובי 0.5 מ"מ. ציפוי זה מחד גיסא עבה ועמיד יותר מציפויי חרסינה אחרים הקיימים כיום בשוק ומאידך גיסא דקיק וגמיש על מנת לאפשר לרופא השיניים לצפות את השיניים של המטופל ללא עבודת הכנה מקדימה או השחזה של השיניים.
 

יתרונותיו הבולטים של ציפוי למינייט

 
 
 • באמצעות הציפוי ניתן לפתור בעיות קלות של מראה שיניים בניהן בעיות של מנח, תצורה, רווחים קטנים וצבע שיניים טבעי.
 • ניתן להסרה- ציפוי דקיק זה ניתן להסרה, שחזור, שינוי, ציפוי אחר/נוסף מעליו ולמעשה מציע תהליך אסתטי הפיך.
 • מתאים גם לאנשים החוששים מטיפולי שיניים וזאת בשל מהירות הטיפול והעובדה כי אינו מצריך השחזה או הרדמה מקומית.
 • איכות ועמידות ארוכת טווח ביחס לציפויי חרסינה אחרים.
 • מתאים לציפוי מעל כתרים ושחזורים אחרים לשן הטבעית במקרה הצורך.
 
 
 
למינייט
 
 
 
 

שאלות ותשובות

 

האם ניתן באמצעות ציפוי למינייט לכסות שן בודדת?

 
ציפוי זה אינו מתאים לטיפולים נקודתיים וזאת מאחר והוא עבה יותר מציפויי שיניים אחרים וצבעו בוהק ובולט יותר. ציפוי שיניים באמצעות למינייט מתאים לטיפול בפה כולו או לחילופין בקשת של שיניים קדמיות במלואן, שאחרת ההבדלים בין השיניים ייראו לעין.
 

האם ניתן לטפל בשיטה זו בשיניים סדוקות או שבורות?

 
ציפוי שיניים למינייט מספק פתרון אסתטי איכותי אולם אינו בא להחליף טיפולים רפואיים נדרשים. היה והפגיעה בשן היא מינורית ומסתכמת בסדק קל הציפוי ייתן מענה איכותי ומצוין. יחד עם זאת שן שבורה, חולה ומרקיבה תוסיף להרקיב ולהיחלש ועשויה בהמשך לגרום למטופל לכאב, ריח רע או נדנוד ושבירה גם תחת ציפוי אסתטי.
 

אסתטיקת הפה

 
אסתטיקה ושמירה על ניקיון הפה מחייבת וחשובה בכל מצב. יחד עם זאת בשיטה זו של ציפוי השיניים היא הופכת לחשובה אף יותר. הציפוי העבה על השיניים עשוי ליצור הצטברות של אבנית או הצטברות חיידקית ללא הקפדה על היגיינת פה מיטבית וקבועה.
   
   

  האם הציפוי מתאים לכל גיל?

   
  מדובר למעשה בציפוי קרמיקה איכותי אשר באמצעות טכנולוגיה מתקדמת יוצר קליפות קרמיקה דקיקות הנצמדות היטב לשן הטבעית ומהוות חלק בלתי נפרד ממנה. הטיפול מותאם לבוגרים ולא לילדים ששיניהם טרם סיימו את תהליך הצמיחה, אולם במפגעי פה מסוימים ובהמלצת רופא עשויים לספק מענה לכל גיל ולכל שן.
   

  האם כל רופא שיניים מורשה להציע את הטיפול?

   
  ציפויי שיניים באמצעות החומרים השונים הקיימים בשוק נחשבים לטיפולים לא מורכבים אותם רשאי ומוסמך כל רופא לבצע. יחד עם זאת, כמו בכל בחירה של שירות, בוודאי כאשר מדובר בשירות רפואי, אסתטי חשוב, כדאי לוודא כי הרופא המטפל עובד באמצעות השיטה ומנוסה בה, כמו גם מכיר את האפשרויות והחומרים השונים לציפוי שיניים ואת אפשרויות ההתאמה שלהם למטופל על פי צורך, מצב השיניים ומצב הלסת.

   
  לפרטים נוספים השאירו פרטים או התקשרו למרפאתנו ונשמח לעמוד לשירותכם